Опис
Звіт

Зарядна станція EcoFlow RIVER Max

Новий збір для артилеристів “Легіон Свободи” в складі ЗСУ – потрібна зарядна станція.

В польових умовах обов’язково мати безперебійний доступ до живлення, особливо зараз коли окупанти нищать інфраструктура нашої країни.

Резервне джерело живлення, яке можна використовувати в б-я умовах допоможе завжди бути на зв’язку самим та тримати в режимі роботу технічне забезпечення, яке використовується у воєнних задачах та під час розвідкових виходів.

Предметом збору обрана портативна швидкісна зарядна станція на сонячних батареях EcoFlow RIVER Max.

Детально про можливості зарядної станції тут :

Технічні характеристики:

ЗАРЯДКА ВІД 0 ДО 80% ЗА ГОДИНУ

Завдяки технології EcoFlow X-Stream Technology заряджання від 0% до 80% здійснюється всього за одну годину, що є однією з кращих швидкостей зарядки на ринку. Крім того, можна ввімкнути режим тихої зарядки, натиснувши кнопку Quiet Charging у програмі-застосунку.

МОЖЕ ОДНОЧАСНО ЗАРЯДЖУВАТИ ДО 9 ПРИСТРОЇВ

Технологія EcoFlow X-Boost дозволяє заряджати деякі пристрої на потужності до 1800 Вт, що забезпечить зарядку до 80% більшості кухонних приладів і будівельних інструментів.

МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Унікальна модульна конструкція дозволяє за секунди збільшувати потужність та портативність електростанції EcoFlow RIVER Max.

Додатковий модуль збільшує ємність акумулятора вдвічі, з 288Вт · год до 576Вт · год, коли вам потрібна велика потужність. Під час переміщень, на природі або в подорожах, а також у будь-якій іншій ситуації, коли заряджати пристрої потрібно на ходу, додатковий модуль можна легко від’єднати.

2 ВИХОДИ ЗМІННОГО СТРУМУ ПОТУЖНІСТЮ 600 Вт І ЄМНІСТЬ Ю 576 Вт · год

Електростанція EcoFlow RIVER Max оснащена двома виходами змінного струму та має ємність 576 Вт · год, що забезпечить безлічі користувачів достатню кількість енергії для всієї необхідної  техніки.

Звітність
question Відповіді на запитання

gIft
47
Благодійних внесків
gIft
39 999 ₴
Потрібно зібрати
25%
зібрано
17935 грн зібрано
1 344 044 Залишилось зібрати
0%
витрачено
0 грн витрачено
0 грн Залишок коштів
Поточні витрати по проекту
0.00 грн
Дата
Найменування
К-ть
Вартість
Статус