Лютий - Квітень

З початку повномасштабного вторгнення небайдужі черкащани допомагають переселенцям та тимчасово переміщеним особам, армії та силам ТРО, малозабезпеченим та літнім людям. Цю статтю ми пишемо у жовтні, і озираючись назад важко згадати все що було зроблено, адже на старті темп був такий що мало чого запам’ятовувалося, а тим більше фіксувалося. Було ТРЕБА і треба швидко і всім одразу.

АЛЕ! Ми зібралися з думками і зібрали трохи фото та відео матеріалу про те, де були волонтери та що робив Благодійний фонд “Ґарт” ці 8 місяців.

Лютий 2022 – перші дні.

24 лютого. Ранок. Гучно. З новин та дзвінків близьких ми дізналися, що наше життя тепер трохи інше. Що наш сусід трохи не адекватний (читати не трохи) і зараз важливо робити все. аби захистити себе, свою сім’ю, своє місто та свою країну.

Головна цінність країни – це люди.

Перше, що було зроблено – це підготовка бомбосховищ. Тоді ми не були такими досвідченими, та дізнавалися з інтернету де вони знаходяться, що потрібно мати в укритті аби спокійно провести там годину, дві, три – поки наші ППО будуть нещадно зачищати небо. Дякуючи всім небайдужим ми змогли наповнити необхідним, а також трохи додати комфорту у деякі з укриттів.

 

 

Що Ще?

Кожен українець знає: ТРО – герої, які вийшли на варту рідного міста. Мова наразі йде не тільки про Черкаси, а про кожне місто, село, громаду.
За один день – було стягнуто блокпости, організовано оборону та укріплення міста. Ми усвідомили – шо наша участь теж потрібна – але зі сторони забезпечення – тож на базі професійного технічного училища ми розгорнули волонтерський хаб, який готував їжу для ТРО, збирав речі для тих хто тікає від війни, переформатували наші гуртожитки у транзитний та частково постійний прихисток для тимчасово переміщених осіб.

А потім прийшов березень.

Березень для “Ґарт” був насичений – адже все ще було не зрозуміло коли це закінчиться, але вже 100% ясно хто переможе.

З’явилися запити від військових – просили найголовніше – амуніція, санітарне, ліки, тепловізори.
Почали і самі приймати участь у вишколах та готуватися.

 

 

Квітень – час ремонту!

Весь світ вже зрозумів, що ми українці – незламна та дуже згуртована нація. Не було жодних сумнівів – разом ми зможемо все.

Друзі нашого фонду – творче об’єднання блогерів “Творча терапія” та їхній ідейний лідер Дмитро Жежерун взяли в оренду старе приміщення адміністрації ТОВ “Верес” та власноруч почали робити там ремонт, з метою організувати транзитний прихисток для переселенців.
Були закуплені всі будівельні матеріали, організована робота, долучено багато небайдужих людей.
Ціль була єдина: створити, наскільки це у власних силах, комфортне та затишне місце, для людей яким довелося покинути власний дім. Об’єкт функціонує і сьогодні, приймає переселенців та надає необхідну допомогу по можливості.

 

 

 

Дата
Найменування
К-ть
Вартість
Призначення

Вітаємо на сайті БО "Ґарт"!

Щоб зекономити ваш час - пропонуємо обрати ціль вашого візиту.

Задонатити
Створити збір
Запропонувати проект
Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.